Skip to content

Individualni časovi francuskog jezika

Jedan predavač može imati najviše tri kandidata​ u grupi (1na1, 1na2, 1na3)

Šta su individualni časovi francuskog jezika?

Ovo je tip nastave na principu 1 na 1 gdje predavač radi samo sa jednim kandidatom, 1 na 2 (jedan predavač sa dva kandidata u grupi), maksimalno 1 na 3 (jedan predavač sa tri kandidata u grupi). Individualni časovi francuskog jezika su jedan od najboljih načina kako naučiti francuski jezik brzo i efikasno.

Za koga su najbolji individualni časovi francuskog jezika?

Pogodni su za sve uzraste i nivoe znanja. Ukoliko ste prezaposleni i nemate mnogo vremena na raspolaganju, ili jednostavno želite da se profesor posveti 100% Vašim potrebama, individualni časovi francuskog jezika su najbolji izbor za Vas.

Koje su prednosti učenja francuskog jezika individualno?

Najveća prednost individualnog učenja francuskog jezika je fleksibilnost. Program je u potpunosti skrojen prema Vašim potrebama, odvija se u fleksibilnim terminima u prijepodnevnim ili poslijepodnevnim satima.

Tematika se prilagođava potrebama kandidata. Intenzitet nastave je prilagođen Vašim mogućnostima i potrebama. Lokacija izvođenja nastave je po dogovoru. Mogućnost izvođenja nastave lično, online ili kombinovano.

Zasto odabrati učene francuskog jezika individualno?

 • Fleksibilni raspored prilagođen Vašem ispunjenom danu
 • Učite onim tempom koji Vama odgovara
 • Lekcije su odabrane na osnovu Vaših potreba
 • Pažnja instruktora fokusirana samo na Vas
 • Govorite najmanje 50% vremena trajanja časa
 • Konverzacija se sve vrijeme odvija na jeziku koji učite
 • Brz napredak
 • Dugotrajni rezultati
 • Za kraći vremenski period pređete više gradiva nego što bi to bio slučaj sa grupnom nastavom

Koja je cijena za individualne časove francuskog jezika?

 • Cijena za 1 na 1 je 35 KM za 1 čas od 60 min.
 • Cijena za 1 na 2 je 40 KM, ukupna cijena za dva kandidata, za 1 čas od 60 min.
 • Cijena za 1 na 3 je 45 KM, ukupna cijena za tri kandidata, za 1 čas od 60 min.

Besplatan čas

Popunite formular i upišite se na prvi besplatni čas